Přeskočit na obsah

Vize skupiny

Příjemné a respektující prostředí pro vzdělávání dětí do 7 let. Pro děti v posledním roce předškolního vzdělávání máme domluvené IVP v MŠ Lužice (více info na čísle 739377649 Alžběta Síkorová)

Vedení dětí a rodičů k růstovému nastavení mysli.

Kombinaci vzdělávacích programů, jenž skloubila metodiku Step by step, prvky Montessori pedagogiky, zážitkového učení a výchovného směru Respektovat a být respektován.

Osnova vzdělávání je koncipována tak, aby děti nepřetěžovala nadbytkem informací a výukový plán děti motivoval a povzbuzoval k přirozené zvídavosti a důvěře sama v sebe – práce v centrech aktivit.

Naším cílem je citlivě a s ohledem na osobnost každého dítka předávat hravou formou hodnoty, v něž sami věříme a jež jsou klíčové pro jejich správný morální, emoční a sociální rozvoj.

V dětech podporujeme respekt a úctu k přírodě, fauně i flóře. Taktéž děti vedeme ke zdravému životnímu stylu, vyvážené stravě a dostatku pohybu.

Jsme vzdělávací skupina rodinného typu. Pro nás jako rodiče i zřizovatele v jedné osobě je klíčová především láska k dětem, schopnost porozumění a empatie.

Děti bereme jako partnery sobě rovné. Jsou nám zrcadlem i vzorem.

Individuální přístup ke každému z nich pro nás není líbivou a lacinou reklamní frází, ale základem pro práci s dětmi. Jakékoliv „odlišnosti“ v osobnosti dítěte bereme jako možnost, najít si někdy i komplikovanější cesty k porozumění a lásce ke každému dítěti.

Budujeme prostředí, v němž se děti cítí v bezpečí, jsou obklopeny smysluplnými a podnětnými pomůckami a v neposlední řadě i lidmi, kteří svoji práci milují a dávají do ní mnohé ze sebe samých.

Jsme tu s láskou a pochopením pro Vaše děti.